zrealizowane inwestycje

Poniżej przedstawiamy Państwu opis inwestycji, która została przez nas zrealizowana.

budynek wielorodzinny w Namysłowie

Budynek wielorodzinny przy ulicach Braterska-Puławskiego w Namysłowie składający się z trzech modułów połączonych w jeden, każdy z samodzielną klatką schodową oraz przyłączami mediów. Obiekt charakteryzuje atrakcyjna, tradycyjna architektura wkomponowana w otoczenie. Zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie parku, szkół oraz terenów rekreacyjnych miasta. Dojazd do posesji zapewnione drogą utwardzoną, parking, ogrodzenie co gwarantuje komfortowe korzystanie z lokalu natychmiast po zakończeniu budowy.
Budynek jest obiektem trzykondygnacyjnym (w tym poddasze mieszkalne), niepodpiwniczonym. Jest wznoszony w technologii tradycyjnej murowanej z pustaków ceramicznych PORTHERM, ławy fundamentowe żelbetowe, strop z płyt kanałowych typu S, izolacje cieplne oraz akustyczne, drewniana więźba dachowa, dach pokryty dachówką, poddasze ocieplone wykończone płytami gipsowo-kartonowymi na ruszcie metalowym.
Lokale mieszkalne wykończone "POD KLUCZ" lub w stanie developerskim. Każde mieszkanie wyposażone w instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną wraz z gniazdami i włącznikami, ciepłą wodę oraz ogrzewanie z własnego nowoczesnego pieca dwufunkcyjnego zasilanego gazem co gwarantuje samodzielne, oszczędne gospodarowanie eksploatacyjne.
Lokale pomalowane na biało farbami emulsyjnymi na podkładzie, na podłodze panele wraz z wykończeniami oraz drzwi wewnętrzne. Ponadto budynek jest wyposażony w instalację domofonową, telefoniczną i antenową bez urządzeń końcowych. Klatki schodowe kompletnie wykończone w ładnej kolorystyce z oświetleniem.

Inwestycja zakończona.


zdjęcia zrealizowanej inwestycji

Widok od strony ulicy Puławskiego Widok od strony ulicy Braterskiej - wejście Widok od strony parkingu Widok od strony ulicy Puławskiego Widok od strony ulicy Braterskiej - wejście Widok mieszkania Pod klucz Widok mieszkania Pod klucz Widok mieszkania Pod klucz Widok mieszkania w stanie deweloperskim Widok mieszkania w stanie deweloperskim

Atrakcyjna cena

Cena naszych nowych mieszkań w Namysłowie zaczyna się od 3000 zł/m 2 .

Osiedle magnolia

Już wkrótce ropoczęcie nowej inwestycji w Namysłowie.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

Zadzwoń do nas

Aby uzyskać więcej informacji odnośnie naszych inwestycji zadzwoń do nas:
tel. (+48) 501 297 520

Powyższe aranżacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. nr 16 poz. 93 z późn. zm.) i mają jedynie charakter orientacyjny. Podane powierzchnie mogą ulec nieznacznej zmianie.